Materiały z konferencji „Turystyka wiejska na obszarach górskich”

Materiały z konferencji „Turystyka wiejska na obszarach górskich”

Przekazujemy do Państwa dyspozycji materiały z międzynarodowej konferencji „Turystyka wiejska na obszarach górskich. Innowacje. Partycypacja”, która odbyła się w dniu 16 października 2015 roku w Czerwiennem-Bachledówce koło Nowego Targu.

W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 osób. Było ono okazją do prezentacji lokalnych produktów turystycznych, a także do spotkania z osobami działającymi lokalnie w innych częściach Karpat (m.in. na Ukrainie czy w Rumunii) oraz w innych górach Europy (m.in. Apeniny). Dyskusja o kondycji i formach turystyki na obszarach górskich zogniskowana była wokół dwóch tematów – roli innowacji oraz udziału mieszkańców w jej rozwoju.

Dostępne poniżej do pobrania prezentacje sporządzone zpostały w jednym z języków roboczych konferencji, tj. angielskim lub poskim; za związane z tym utrudnienia przepraszamy.

Konferencja organizowana jest w ramach projektów „InRuTou – Innowacje w turystyce wiejskiej” oraz „Karpacki Uniwersytet Partycypacji”, dofinansowanych ze środków Komisji Europejskiej oraz Programu Obywatele dla Demokracji, w  ramach Funduszy EOG.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *